Jasanová masivní kuchyňská linka

<< Jasanové řezivo

Zařizování nové kuchyně nebo obnova té stávající se obvykle neobejde bez výměny kuchyňské linky. Ta je tím nejdůležitějším prvkem, který se v kuchyni nachází. Proto je důležité pořídit si linku, která je vhodná po estetické, kvalitativní i cenové stránce.

Dřevo je vhodné

Mnoho lidí si vybírá kuchyňské linky z laminátu, který je levný a zároveň mu nevadí vlhkost. Mobiliář z tohoto materiálu však nevypadá příliš k světu a přesvědčivé obvykle není ani jeho provedení. Často se musí opravovat, a to už během několika měsíců od zakoupení. O mnoho lépe jsou na tom linky ze dřevin, konkrétně z jasanu. Jasan je lehký, ale zároveň dostatečně pevný a při správném ošetření i vodě odolný materiál, který se dá využít i v kuchyňském prostředí. A není ani tak drahý jako tradičnější masivy.

Stejně jako u jakéhokoliv jiného typu nábytku, tak i u jasanové kuchyňské linky je potřeba si ujasnit, zda.-li si pořídíme již vyrobený prefabrikovaný model nebo si raději připlatíme a necháme si vyrobit kuchyňskou linku na zakázku. Zde je důležité si uvědomit, jak moc bude linka zatěžována. Pokud si  doma uvaříme maximálně tak o víkendu a kuchyň zatěžujeme minimálně, je zbytečné pořizovat si mnohem dražší linku na zakázku. V opačném případě je ale lepší si našetřit a nechat si kuchyň vytvořit zcela podle svých představ. Vaření v nevyhovující kuchyni může být po čase velice frustrující.

Po kuchyňské lince bychom se neměli poohlížet u pochybných prodejců, kteří nemají příliš valnou pověst a často nabízejí své zboží pod cenou. Je potřeba si uvědomit, že kvalitní kuchyňská linka standardní velikosti se nedá sehnat levněji než za 20 000,- Kč. Pod touto cenou se obvykle pohybují nekvalitní či jen menší typy linek, které se nehodí do běžných kuchyní, ale využívají se hlavně v kancelářích.

PORT WOOD, s.r.o.

Libušina 50
592 02, Svratka
IČ: 05288894 , DIČ: CZ05288894

e-mail: obchod@duboverezivo.cz
telefon: +420 720 107 774

Neváhejte nám poslat poptávku